Fiyat teklifi ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Gop Mah. Ankara Cad. 375. Sok. 2/7 Gölbaşı / Ankara

ÜST
m

Kentsel Dönüşüm

Gelişen ve değişen dünyaya, yenilikçi bakış açımız ile ayak uydurun. Şehir planlaması ve kentsel dönüşümün, kentsel tasarımla bütünleşmesine şahitlik edin!

Kentsel Tasarım

Gelişen dünyada yok olmaya yüz tutmuş ya da yok olmuş yerel ve özgün değerleri korumak için kullanılan en yenilikçi araç kentsel tasarımdır. Kentsel tasarımlar sadece binaları, konutları değil yapıların aralarındaki sokaklara kadar uzanacak kapsamlı bir çalışmanın ürünüdür. Kısacası kentsel tasarım yenileşme alanlarına tasarım yapmaktır. Tabi bu gibi tasarımlar bazen eski yapılar için geliştirilirken, bazen  de yeni yapılacak yapılar için yeni yaşam şekilleri oluşturur. Yani her bölge, her kesim için insanlara sunulan değişim projeleri mevcut olmakla birlikte, topluma göre veya tercihlere göre bu projeler hayata geçirilir.

Projelendirme

Projelendirme aşamalarında kentleri tasarlarken, yaşamsal kurgunun temel parçası olan insan faktörü, bizim için de başlangıç noktasıdır. Bu yüzden projelendirme yaparken her zaman önceliğimizin sizden yana olduğunu hatırlatmak isteriz. Çünkü UED Mimarlık olarak biz,  bu doğrultuda yaşam alanlarını üretirken, bölge halkının kültürel değer ve alışkanlıklarını baz alarak hareket ediyoruz. Kentsel tasarım ve dönüşüm projelerimizde planlama, çevre tasarımı ve inşaat mühendisliği ile yaşayan mekanlar yaratırken o mekanların dışında da bir dünyanın var olduğunu sizlere göstermek istiyoruz.

İlerleme Süreçleri

Kent tasarım ve dönüşüm projeleri önceden yapılan çalışmalarla insanların günlük hayat akışını engellememeyi hedef alarak tasarımlarını genellikle bu ilkeler doğrultusunda yapmaktaydı. Günümüze geldiğimizde ise her ne amaçla olursa olsun ormanlık alanlarda ve sulak alanlarda yapılaşmaya kesinlikle izin verilmemektedir. Çünkü bizlerin bu bölgeleri koruması Türkiye’nin her bakımdan kazanmasına sebep olacaktır.

Kentsel Dönüşüm Uygulamalarımız

Bizi Arayın: 0312 484 23 97