Fiyat teklifi ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Gop Mah. Ankara Cad. 375. Sok. 2/7 Gölbaşı / Ankara

ÜST

HAKKIMIZDA

BİZİ YAKINDAN TANIYIN
İmza attığımız tüm projelerimizi inceleyebilirsiniz

KÜÇÜK DOKUNUŞLARLA BÜYÜK MİMARİLER

Yaşam alanlarınıza yapacağımız küçük dokunuşlarla bakış açınızı değiştirdiğimiz gibi ortamınızı da ferahlatıyoruz.

İNOVASYON

“İNOVATİF, ÇAĞINI YANSITAN, FARKLI.”

Her yeni projenin kendi içinde çözüm alternatifleri barındırdığına inanan tasarım ofisimiz proje üretim sürecinin her aşamasında tasarım girdilerini yorumlar.Tasarım felsefemizde üretilen yapınn inovatif olması, çağını yansıtması, farfklılaşması önemli bir yer tutmaktadır.
Bununla birlikte süreç içerisinde değişen dünyanın teknolojisi de ön planda tutularak mevcut değerlerin korunması uygulama sürecinin sağlıklaştırılması tasarımımızın odak noktasını oluşturmaktadır.

inovatif tasarım ued mimarlık

SOSYAL AKTİVİTE ALANLARI

“SOSYAL
AKTİVİTE,
ALANLARININ TASARIMI.”

Kentsel bağlamda kamusal alanların uzantısı olarak yapıyla birlikte tasarlanan sosyal aktivite alanlarının tasarımı daha yaşanır ve güçlü kıldığına inanan tasarım ekibimiz bu alanların çevresel ve sosyal dönüşüm için bir strateji yarattığını bilmekte, tüm bu donelerin tasarımda yalnız kullanıcı için değil toplumun gelişimi içinde faydalı olacağını öngörmektedir.

sosyal aktivite alanı tasarımı

SÜRDÜRÜLEBİLİR VE EKOLOJİK

“SÜRDÜRÜLEBİLİR
EKOLOJİK,
YEŞİL TASARIMLAR.”

Sürdürülebilirlik,ekolojik mimarlık, yeşil tasarım konularında akademik çalışmalara katkıda bulunan tasarım ofisimiz geleceğin planlanmasında çağın gerektirdiği enerji etkin tasarımlar üreterek ekonomik,sosyal,psikolojik ortamda enerji kazanımlarının ön planda tutulduğu tasarımlarla sektörde ön plana çıkmaktadır.
Sürdürülebilirlik felsefesinin mimarlık ortamında geleceğin tasarımlarının olmazsa olmazı olacağının bilincindeki ekibimiz otel,hastane,yüksek okul, kampüs, müze,otogar,havaalanı,yüksek konutlar,ofisler, villa gibi yapı türlerinde ürettiği yeşil tasarımlarla geleceğin mimarisini günümüze taşımaktadır.

ekolojik tasarımlar

KAMUSAL MİMARİLER

“ÜNİVERSİTELER
HASTANELER,
VE KONUTLAR.”

Bir ülkenin gelişiminde sağlam ekonomik değerlerin oluşmasına yapı sektöründeki tasarımlarıyla katkıda bulunan şirketimiz Mimari tasarım,Yeşil tasarım (ekolojik,sürdürülebilir tasarımlar), Mevcut durum analizleri ile enerji etkinlik arttırılması konularında özellikle Otel,Üniversite yapıları,Sağlık yapıları,Konutlar,Yüksek Katlı Ofisler konularında deneyimli bir ekibe sahiptir.

kamusal mimariler